TĖ REJA | shkarkime | përgjegjësi sociale | harta e faqes     English
Lidership

 

"I kemi shumė pėrzemėr projektet qė krijojnė frymė bashkėpunimi. Na pėlqen shumė tė punojmė pėr diēka tė pafilluar mė parė"

 

Arben Memo,  CEO

 

Arben Memo ėshtė Menaxheri Ekzekutiv i Mane TCI.

 


Bordi Drejtues

Bordi Drejtues i Mane TCI-sė sigurohet qė kompania i shėrben mė sė miri interesave tė aksionierit kryesor me standartet mė tė larta tė integritetit dhe pėrgjegjėsise.

Kërkoni një partner të sigurt për projektin tuaj?
Kėrkoni njė partner tė sigurt pėr projektin tuaj? Departamenti i Prokurimeve nė Mane TCI ėshtė departamenti pėrgjegjės pėr tė gjitha llojet e prokurimeve qė kompania kėrkon tė bėjė. Ky departament i udhėhequr nga politikat dhe strategjitė e kompanisė, vepron nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme duke pėrdorur metodėn mė efektive kontraktuese...
Jeni duke kėrkuar shtėpinė e ėndrrave?
Ambasador 3
Nėse jeni duke kėrkuar shtėpinė e ėndrave tuaja dhe ende nuk e keni gjetur, na lejoni t'ju ofrojmė zgjidhjen e kėrkesave tuaja! Ambasador 3 ėshtė njė rezidencė si jo mė parė nė Shqipėri, e dizenjuar pėr t'ju ofruar lehtėsira nė mėnyrėn tuaj tė tė jetuarit...